Welcome Down To My Planet Hell

Witaj w naszym świecie... Stań się aniołem lub diabłem. Dołącz do walki o dominacje swojej rasy !

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Użytkowniku!

Jeśli już się zarejestrowałeś, to, bardzo prosimy, udzielaj się! ;)


#1 2009-01-07 20:32:08

Vader Blade

Duchowy Przywódca

9476442
Zarejestrowany: 2008-12-25
Posty: 55
Punktów :   

PUB

Każdy wie, iż w pubie spotykają się wszyscy ludzie na świecie, nie zależnie od tego jacy są i kim są
Pub oferuje miejsce do swobodnych pogaduszek i można tam zawsze mile spędzić nadmiar wolnego czasu.

Chyba każdy chciałby coś opowiedzieć nam coś na temat swojej postaci i swobodnie porozmawiać z innymi (to taki ChatBox tyle że trwalszy) miejsce to obejmuje realia świata XX wiecznego i prosiłbym o zachowanie w miarę rozsądnej treści postów można tu pisać o wszystkim byle miało chociaż trochę powiązania z pubem

Ostatnio spędziłem dużo czasu ślęcząc nad książkami z polskiego i maty. Nie co dzień jestem tak zajęty nauką, ale cel tej nauki tego wymagał. Postanowiłem zajrzeć też do mojego ulubionego miejsca w mieście, czyli pubu. Nie było tam nikogo więc rozsiadłem się przy jednym ze stolików i popijając esencje z tajemniczego trunku zerkałem do książek. Na dworze był mróź a ja nie toleruje niskich temperatur. Postanowiłem rozpalić ogień w piecyku znajdującym się na środku sali pod ścianą. Na moje szczęście były tam kawałki drewna i gazet wczorajszego "Dziennika z życia Duchów". W pomieszczeniu szybko zrobiło się ciepło i przytulnie. Całość sali wypełniał odgłos trzeszczącego, palącego się drewna, mego oddechu i zawirowań powietrza na zewnątrz. Znudzony nauką zasnąłem...

Ostatnio edytowany przez Vader Blade (2009-01-07 20:45:21)


Letum non omnia finit

Offline

 

#2 2009-01-07 21:46:55

Alysjone

Administrator

6844695
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-12-17
Posty: 72
Punktów :   
WWW

Re: PUB

*wchodzi do pub-u, rozgląda się wokół* przytulnie tu;) Myślisz ze interes się rozkręci?

Offline

 

#3 2009-01-07 22:52:46

Vader Blade

Duchowy Przywódca

9476442
Zarejestrowany: 2008-12-25
Posty: 55
Punktów :   

Re: PUB

Nieskoncentrowany i półprzytomny rozglądam się wokół i widzę przed sobą nie kogo innego jak samą władczynie Diabłów. Moje zdziwienie było tak wielkie że prawie co ze stołka nie spadłem. Słysząc jej słowa pomyślałem: Rozkręci? hmm... nie zamierzam tutaj niczego rozkręcać no ale skoro budzi mnie to pewnie ma jakąś ważną sprawę do mnie, a więc ją wysłucham...
Czego tu szukasz Diablico? co miałaś na myśli mówiąc że coś ma się rozkręcić?


Letum non omnia finit

Offline

 

#4 2009-01-09 22:02:49

Alysjone

Administrator

6844695
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-12-17
Posty: 72
Punktów :   
WWW

Re: PUB

hm szukałam tłumu ludzi;D ale to jak ja się nie wiezme w garść to wiedz że nie nie znajed;) XP nie jest mi to pisane;) * podchodzi do lady i siada na krzesełku* ehhh.. daj mi coś do picia...*rzuca obojętnie patrząc przed siebie*

Offline

 

#5 2009-01-10 03:32:02

Vader Blade

Duchowy Przywódca

9476442
Zarejestrowany: 2008-12-25
Posty: 55
Punktów :   

Re: PUB

Podchodząc do Diablicy z jej ulubionym napojem, którego nazwy nie znam, podsuwam szklankę pod jej ramiona oparte na ladzie.
-Masz, ale powiedz mi co to właściwie jest, ta substancja w szklance?
Przenosząc stos książek z pobliskiego stolika zauważyłem że w kominku zaczyna wygasać. W sali nie było już drewna a na zewnątrz było mroźno i nie przyjemnie zwłaszcza dla ducha takiego jak ja.
-No nic, Ty tu sobie posiedź a ja tymczasem poszukam czegoś co jest zdatne do spalenia, bo jak sama widzisz zaczyna być tu zimno.
Wyszedłem na dwór przez drewniane, skrzypiące drzwi. Rozejrzałem się wokół i dostrzegłem dwa kartony i pięć dość dużych drewnianych skrzynek zapewne po owocach. Kartony były nieco mokre od śniegu, który na nich był przez dłuższy czas, ale skrzynki dało się połamać i wrzucić do kominka. Spojrzałem na Diablice siedzącą nad tajemniczym wywarem i dumającą nad czymś.
Ciekawe o czym myśli, przeleciało mi przez myśl. Zapewne jest zmęczona po długich wyprawach w nieznane...
Nagle wyłączono prąd, jedynym źródłem światła było palące się kawałki skrzyń w kominku. Zapadła cisza. Odgarniając włosy przysłaniające mi czoło spostrzegłem że za oknem ktoś stoi. Nie byłem uzbrojony.
-Kim jesteś? - zapytałem, trzymając podłużny kawałek skrzynki w prawej ręce.
Tajemnicza osoba milczała. Alysjone zdawała się nie zwracać uwagi na to co dzieje się wokół. Lekko zdenerwowany ponowiłem pytanie, i tym razem osoba za okiennicy nie odpowiedziała. Obróciła się i zniknęła mi z pola widzenia. Ostrożnie podszedłem do okiennicy i przykładając do niej twarz nie dostrzegłem niczego prócz szarej ulicy, parkometru i wraku samochodu, który stał tu parę tygodni nie było niczego co mogło przypominać postać z przed okna. Po chwili wznowili dostawy prądu. Znów było jak dawniej. Zastanawiam się kim była ów osoba i czego tu szukała i dlaczego wyłączyli prąd? Zdziwiony całym tym wydarzeniem usiadłem obok  Alysjone, która zwróciła głowę ku mnie i łagodnie się uśmiechała popijając esencje ze szklanki. Powróciłem do czytania książek.

Ostatnio edytowany przez Vader Blade (2009-01-10 03:35:42)


Letum non omnia finit

Offline

 

#6 2009-01-11 17:21:53

wnetas

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-16
Posty: 41
Punktów :   

Re: PUB

<wchodzi do środka> mam nadzieje że nie wystraszyłem towarzystwa


http://img340.imageshack.us/img340/3948/hehejp6.jpg
Admin też człowiek...

Offline

 

#7 2009-01-11 17:39:05

Vader Blade

Duchowy Przywódca

9476442
Zarejestrowany: 2008-12-25
Posty: 55
Punktów :   

Re: PUB

Odwraca się w stronę drzwi i dostrzega wysokiego Anioła.
-Czy to Ty stałeś niedawno przed naszym pubem?


Letum non omnia finit

Offline

 

#8 2009-01-14 15:53:25

wnetas

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-16
Posty: 41
Punktów :   

Re: PUB

<zamyka za sobą drzwi i zdejmuje płaszcza> no tak


http://img340.imageshack.us/img340/3948/hehejp6.jpg
Admin też człowiek...

Offline

 

#9 2009-01-14 21:38:22

Vader Blade

Duchowy Przywódca

9476442
Zarejestrowany: 2008-12-25
Posty: 55
Punktów :   

Re: PUB

Wstałem z miejsca i gestem dłoni wskazałem na stołek przy ladzie -Usiądź proszę, jak Cię zwą? i czego sie napijesz, bo jak widzisz mam tu wszystko. Wskazałem dłonią po nie zliczonej ilości różnych butelek i flakoników w przeróżnych kolorach. Obszedłem ladę i przygotowany na odpowiedź szukałem trunku na półkach.

Ostatnio edytowany przez Vader Blade (2009-01-14 21:40:18)


Letum non omnia finit

Offline

 

#10 2009-01-18 18:52:12

Cordin'nthor

Moderator

Skąd: Skoczów
Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 28
Punktów :   

Re: PUB

<Odgłos trzaśnięcia drzwiami nie zdążył jeszcze przebrzmieć gdy do pubu wszedł  człowiek... No cóż, nikt by go człowiekiem nie nazwał ale to nazwa robocza. Człek ten miał na sobie w miarę eleganckie ubranie i ciemnozielony płaszcz. Brązowe włosy sięgały mu do ramion a pod schludnie przystrzyżoną bródką skrzył się w broszce spory rubin. Jeśli nie patrzyłeś mu prosto w oczy mógłbyś przysiąc iż jego tęczówki są czerwone i wręcz świecą lecz skierowawszy na nie wzrok widziałeś normalne choć może trochę zmęczone, czarne oczy.> Witam. <rzekł rozpinając płaszcz lecz go nie zdejmując.>słyszałem gdzieś, że w tym... przybytku mogę znaleźć... interesujących ludzi.


Strach to Element Zrozumienia

Offline

 

#11 2009-01-20 00:05:34

wnetas

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-16
Posty: 41
Punktów :   

Re: PUB

Dean <mówi znudzony siędząc przy stoliku>
sok poprosze, jakikolwiek


http://img340.imageshack.us/img340/3948/hehejp6.jpg
Admin też człowiek...

Offline

 

#12 2009-01-20 16:50:03

Vader Blade

Duchowy Przywódca

9476442
Zarejestrowany: 2008-12-25
Posty: 55
Punktów :   

Re: PUB

Podałem sok Deanowi i uważnie przyglądałem się nowemu osobnikowi.
- Witam i Ciebie - powiedziałem spokojnie i powróciłem do szukania trunków na półce.
- Czego się napijesz? i jak masz na imię wędrowcze?


Letum non omnia finit

Offline

 

#13 2009-01-21 14:18:47

Cordin'nthor

Moderator

Skąd: Skoczów
Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 28
Punktów :   

Re: PUB

-Witaj... duchu, tak, dostrzegam twą aurę. Jestem Cordin'nthor ale mówcie mi Cordin. Jestem Demonem więc poproszę najostrzejszy napitek jaki masz... inaczej nie poczuję.- Rzekł demon i usiadł przy ladzie.


Strach to Element Zrozumienia

Offline

 

#14 2009-01-23 20:36:44

Vader Blade

Duchowy Przywódca

9476442
Zarejestrowany: 2008-12-25
Posty: 55
Punktów :   

Re: PUB

-Hmm... najostrzejszy napitek jaki posiadam to krew Dem... ekmh... krew z krewetek.
Duch nie co zaniepokoił się jak zareaguje Demon, ale jak zwykle był dobrej myśli, że jednak nic mu nie zrobi.
Ostrożnie podał napitek i czuł na plecach zimny pot. To nie była sprawka Demona ktoś jeszcze był nieopodal i to on oddziaływał na Ducha.


Letum non omnia finit

Offline

 

#15 2009-01-23 21:08:46

Cordin'nthor

Moderator

Skąd: Skoczów
Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 28
Punktów :   

Re: PUB

Cordin upił łyk i skinął głową.
-Niezgorszy. Krew Obrzyda o ile się nie mylę. Małe sługusy widać wychodzą na plan widoczny skoro macie ich krew. Przyznam że niezła, choć nie najlepszej jakości.- Zakończył fachowy wywód demon. Rozglądając się po pubie dostrzegł diablicę.
-Witaj Alysjone, słyszałem o tobie... pozazdrościć wyczynów.


Strach to Element Zrozumienia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.the-sims-forum-fotostory.pun.pl www.longiju2009-godmt2.pun.pl www.kingbattale.pun.pl www.potterharryfan.pun.pl www.sherwood.pun.pl