Welcome Down To My Planet Hell

Witaj w naszym świecie... Stań się aniołem lub diabłem. Dołącz do walki o dominacje swojej rasy !

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Użytkowniku!

Jeśli już się zarejestrowałeś, to, bardzo prosimy, udzielaj się! ;)


#1 2009-02-10 21:46:20

Alysjone

Administrator

6844695
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-12-17
Posty: 72
Punktów :   
WWW

Słynni wegetarianie;)- cytaty wypowedzi

Słynni wegetarianie;)


Natalia i Paulina Przybysz - (piosenkarki)
"To straszne, co dzieje się ze świniami w chowie przemysłowym. Zastanówcie się, co jecie? My w ogóle nie jemy mięsa
i nie czujemy takiej potrzeby"
   
Maja Ostaszewska (aktorka)
"Wykorzystywanie, ranienie, zabijanie i przedmiotowe traktowanie zwierząt jest czymś przerażającym i świadczy o bardzo niskim poziomie człowieczeństwa"
   
Thom Yorke (Radiohead)
"Zawsze byłem chory, kiedy jadłem mięso. Gdy zostałem wege, natychmiast poczułem się zdrowiej i atrakcyjniej.
Zostanie wegetarianinem było jedną z pierwszych decyzji, jaką podjąłem, by nie być częścią systemu mięsnego"

Natalie Portman (aktorka)
" Zostałam wegetarianką w wieku około dziewięciu lat. Wydaje mi się, że nie można tworzyć hierarchii między różnymi istotami żywymi, przyjmując za kryterium wartość ich życia."

   
Andre 3000 (z zespołu Outcast)
"Jeśli byłby to mój ostatni dzień na ziemi, prawdopodobnie udałbym sie na wspaniałe wegetariańskie jedzenie"

Alicia Silverstone (aktorka)
"Gdyby ludzie poświęcili więcej uwagi życiu świń, krów, przyjrzeli się kurczakom lub indykom, odkryliby, że są to takie same zwierzaki jak nasze psy i koty. Ludzie nie myślą o nich w ten sposób, bo znajdują je na swoich talerzach. Dlaczego one są jedzeniem, gdy inne zwierzeta są pupilami. Nigdy bym nie zjadła swoich psów"
To kilka cytatów wypowedzi osób przynających sie do wegetarianizmu^^' które znalazłam;)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.prywatnymetin2.pun.pl www.dezerter.pun.pl www.biomed-pollub.pun.pl www.097dca.pun.pl www.creed.pun.pl