Welcome Down To My Planet Hell

Witaj w naszym świecie... Stań się aniołem lub diabłem. Dołącz do walki o dominacje swojej rasy !

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Użytkowniku!

Jeśli już się zarejestrowałeś, to, bardzo prosimy, udzielaj się! ;)


#1 2008-12-16 21:19:54

wnetas

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-16
Posty: 41
Punktów :   

Jacy jesteśmy w rl...

Zacznijmy od tego że jestem chłopakiem
lubie ciemne kolory i lizaki.
Nie nawidze emo i odrzuca mnie ono xD
Na ogół jestem miły, ale jak mi ktoś zajdzie za skóre to nie ma przebacz ^^


http://img340.imageshack.us/img340/3948/hehejp6.jpg
Admin też człowiek...

Offline

 

#2 2008-12-27 19:29:00

Hiroyuki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 8
Punktów :   

Re: Jacy jesteśmy w rl...

A ja jestem dziewczyną |D
O moim charakterze można powiedzieć hmm, chyba dużo. Przede wszystkim jestem 'inna" XD. lol, jestem zmienna, ogólnie wesoła chyba, że mnie coś zdenerwuje (wtedy po 10 minutach mi przechodzi) lub złapię doła (ojej to już trwa dłużej.) Właściwie jestem ciekawym przypadkiem dziwnych zachowań XD bardzo lubię poznawać ludzi, (ale nie tych w rl, ich się boję XD) ale nie lubię krótkich znajomości typu 1-3 dni pogadamy i koniec D:
Kocham m&a, kocham rysować, pisać opowiadania, wiersze, piosenki, książki, blogi XD (z opowiadaniami), kocham lepić z modeliny, robić kolczyki i inne takie rzeczy z modeliny i/lub koralików, kocham koty, kocham elfy, grę HOMMIV i III, kocham miętę w czekoladzie XD i marchewki i mleko i ojej dużo by o mnie opowiadać a wolę nie tak oficjalnie, i tak się już rozpisałam XD

Offline

 

#3 2008-12-27 19:49:41

Yuki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 2
Punktów :   
siła: Silny
kondycja,zręczność: siła woli
inteligencja: Inteligętny
magia: Deszcz Srebrzystych Igieł.
siła woli: Kryształowa Furia

Re: Jacy jesteśmy w rl...

Jestem dziewczyną.
A ja jestem taka no nie wiem hmm... O pyskata czasami złośliwa (jak mnie ktoś wnerwi) Dosyć trudny charakter ale na ogół jestem roześmiana i miła lubię m&a,zwierzęta,rysować.Aha mam 12 lat i nazywam się Ada a w szkole i na dworzu mówią na mnie Sushie (Suszi)

Offline

 

#4 2009-01-16 22:02:43

Cordin'nthor

Moderator

Skąd: Skoczów
Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 28
Punktów :   

Re: Jacy jesteśmy w rl...

Widać zgodnie z tradycją zacznę od tego że jestem chłopakiem.
Lubię fajne i ciekawe książki fantastyczne oraz gry i filmy o tej samej tematyce, zdolny jestem do pisania o niczym dzięki czemu staram sie rozruszać różne fora (czasem się nie udaje). Należę do osób które stale coś wymyślają... jestem wymyślaczem piszę opowiadania i wiersze (ostatnio coraz rzadziej ale sie poprawię) usiłuję też sklecić grubsza książkę ale od roku ogranicza się to do ustawicznego charakteryzowania tych rozdziałów które już mam (i chyba już je doszczętnie popsułem )


Strach to Element Zrozumienia

Offline

 

#5 2009-02-10 01:40:11

Vader Blade

Duchowy Przywódca

9476442
Zarejestrowany: 2008-12-25
Posty: 55
Punktów :   

Re: Jacy jesteśmy w rl...

Pewnie widać że chłopak ale dla pewności napisze
Z wyglądu to kreuje się na metala i chodzę ubrany raczej w ciemne kolorki Hmm... zainteresowań mam dosyć sporo ale główne to słuchanie muzyki w wolnych chwilach oraz (ostatnio) programowanie w C++ (taki język komputerowy). Co by tu jeszcze napisać xD no chyba to że grywam na gitarze i idzie mi już całkiem nie źle I jeszcze lubię jeździć na rowerze i grać w piłkę nożną (pozycja bramkarz), no i zbliżając się do końca to także czytam książki głownie fantastyka i chyba tylko to No a jeszcze nie powiedziałem najważniejszego zajmuje się grafiką komputerową (narazie nie ma dużych efektów ale zawsze coś) no i lubię jeść nałogowo czekoladę (takie uzależnienie xD) Lubie też grywać w przeróżne gierki na komputerze i preferuje RTSy
To by było na tyle możliwe że w miarę upływu czasu jeszcze coś tu dopisze


Letum non omnia finit

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.angliki.pun.pl www.generallyf1.pun.pl www.psychologia-psychiatria.pun.pl www.elektrobram.pun.pl www.wilkimagiczne.pun.pl