Welcome Down To My Planet Hell

Witaj w naszym świecie... Stań się aniołem lub diabłem. Dołącz do walki o dominacje swojej rasy !

Ogłoszenie

Użytkowniku!

Jeśli już się zarejestrowałeś, to, bardzo prosimy, udzielaj się! ;)


#1 2009-02-11 00:56:47

Vader Blade

Duchowy Przywódca

9476442
Zarejestrowany: 2008-12-25
Posty: 55
Punktów :   

Gra na gitarze

Gitara dla mnie jest rzeczą na tyle ważną że rozpaczam z każdym pęknięciem struny No ale przechodząc do tematu to granie na gitarze wcale nie jest takie łatwe. Otóż trzeba się wiele napracować, żeby coś w końcu wyszło tak jak miało, smutne ale prawdziwe. Podstawą gry na gitarze jest nauczenie się chwytów jest ich 24 i są określane literami: A B C D E F H; są też bardziej skomplikowane takie ja C-dur lub G-mol. Kiedy już opanujemy tą technikę to wtedy możemy zagrać pierwsze piosenki wykonując je czytaniem z nut lub też z pamięci lub za pomocą innych technik takich jak taby itp. Satysfakcja nauczenia się pierwszej piosenki jest najlepsza, bo w końcu uświadamiasz sobie że potrafisz grać, więc chcesz spróbować czegoś trudniejszego. I tu wybór należy go osoby grającej czy chce grać piosenki przy ognisku/grywać na oazach czy też spróbować grać ostrzej ^^. Zabawa z gitarą jest bardzo wciągająca pod warunkiem, że systematycznie się uczymy i stawiamy sobie coraz to trudniejsze wymagania względem samych siebie. Po dwóch latach grania mogę stwierdzić, iż potrafię zagrać kilka piosenek nie zbyt skomplikowanych ale nauka ich była dla mnie zajęciem na wolne wieczory W sumie to jeżeli ktoś chciałby spróbować swoich sił w grze na gitarze to powiem że najtańsza gitara klasyczna to koszt z rzędu 100 zł. Zawsze można ją odłożyć jak się nie będzie podobać, po czym powrócić i spróbować na nowo ^^. Się tu rozpisałem troszkę ale to nic. Jeśli się ma już duże zdolności w graniu na gitarze można zacząć eksperymentować i tworzyć własne piosenki i to właśnie jest najlepsze. Możliwość pokazania innym że się skomponowało jakiś utwór. Na razie to tyle w niedalekiej przyszłości możliwe iż zamieszczę tu swoje demo gry na gitarze klasycznej (bo na elektryczną mnie nie stać ). Polecam wszystkim bo nigdy nie wiesz kiedy ta nauka Ci się przyda


Letum non omnia finit

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sektamalejmi.pun.pl www.power-rangers.pun.pl www.stosunkikpsw.pun.pl www.gila1b.pun.pl www.zostanlegenda.pun.pl